Hledáme nové kolegy!

Chci do týmu
PHP programátor

SAP konzultant nebo SAP architekt junior/senior pro oblast SAP ALM

  • Nástroje: SAP Solution Manager, Cloud ALM, Signavio a LeanIX
  • Zkušenosti v IT a znalost podnikových procesů, enterprise architektury, změnového řízení a testování
  • Jazyk čeština/angličtina
  • Schopnost samostatně se rozhodovat, učit se novým věcem, práce v týmu
  • Komunikační a analytické schopnosti

    Náplň práce

  • Konfigurace systémů SAP pro ALM - https://support.sap.com/en/alm.htmlu
  • Architektura struktury podnikových procesů
  • Metodika dokumentace procesů

SAP/ABAP programátor

Baví tě programovat a chtěl/a bys se posunout dál? Chceš pracovat v oboru SAP, ale nemáš potřebné zkušenosti? Pak je tohle příležitost pro tebe! Hledáme talentované programátory, kteří by se chtěli naučit SAP a rozvíjet svou kariéru v tomto oboru.

Nabízíme ti:

  • kompletní zaškolení a podporu od zkušených mentorů
  • možnost práce na zajímavých a náročných projektech
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

Pokud se cítíš na to, abys se stal/a součástí našeho týmu, ozvi se nám. Rádi s tebou probereme tvé možnosti.

Co u nás najdeš

Flexibilita

Pracujeme, kdy a kde je potřeba. Z kanclu, u zákazníka nebo z domova.

Zázemí

Plně vybavené kanceláře blízko centra Liberce s dobrou dostupností.

Pohodový kolektiv

Malý tým složený z vývojářů a konzultantů.

Osobní rozvoj

Vzděláváme se, jak to jen jde. Rozhodně ti nebudeme bránit ve studiu, naopak, podporujeme ho.

Používej co chceš

Apple, Android, Windows, Linux... Používej to, co tě dělá šťastným.

Xbox, fotbálek, šipky

Své mozky uvolňujeme u pořádného zápasu NHL, jízdy v GTA 5 nebo u stolního fotbálku.

Kvalitní káva

Bez pravidelného přísunu exkluzivní etiopské a brazilské kávy bychom toho moc neudělali.

Grilovačky

Jsme gurmáni a muži/ženy činu. Kladení masa na rozžhavený gril při západu slunce je to, co chcete zažít.

Nadšenci

Naše práce je náš styl života a prostě nás baví. Děláme na zajímavých projektech a děláme to rádi.